O firmie

Diamond Expert jako autoryzowany partner markowych materiałów budowlanych o najwyższej jakości. Już od początku zasady skutecznego funkcjonowania firmy były możliwe dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jakie uzyskaliśmy w branży budowlanej.
 

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów. W szczególności naszą specjalnością jest hurtowa sprzedaż takich materiałów jak: wełna mineralna, wełna szklana, wełna kamienna, polistyren ekstrudowany XPS, styrodur. Jesteśmy na rynku polskim bezpośrednim, autoryzowanym partnerem rumuńskiej firmy Zentyss Bringing Comfort, specjalizującej się w produkcji polistyrenu ekstrudowanego XPS. Jesteśmy również bezpośrednim, autoryzowanym partnerem na rynek polski firmy Rotaflex.
Dzięki temu możemy zaoferować Klientom wełnę mineralną i wełną szklaną o bardzo wysokich parametrach. Jesteśmy partnerami firm, które na rynku europejskim już od lat zyskują duże uznanie, ciesząc się stale rosnącym zaufaniem. Dynamiczny rozwój branży budowlanej w Polsce, coraz większe wymagania i nowoczesność, skłoniły nas do dystrybucji wysokiej jakości materiałów budowlanych. Kilka lat naszej działalności potwierdzają, że dokonany wybór był słuszny.

PODSTAWY NASZEJ SKUTECZNOŚCI

Od lat starannie analizujemy zapotrzebowania i oczekiwania Klientów, mamy także bardzo szerokie rozeznanie w materiałach budowlanych jakie oferowane są w sprzedaży. W szybkim tempie zdobywaliśmy zaufanie Klientów i obecnie w branży budowlanej posiadamy opinię profesjonalistów. Specjalizujemy się także w doradztwie technicznym, a bardzo dobra znajomość rynku budowlanego pozwala nam na wybór materiałów, które cieszą się dużym zainteresowaniem w sprzedaży.

DZIAŁAMY SZYBKO I PROFESJONALNIE

Na wszelkie pytania zadawane drogą elektroniczną czy telefoniczną odpowiadamy bardzo szybko i profesjonalnie, cenimy czas naszych Klientów. Wszystkie zamówienia realizujemy rzetelnie, towar zawsze dostarczany jest zgodnie z terminem i miejscem dostawy. Działamy na terenie całego kraju.

Zainteresowany?
zapraszamy do współpracy