Sufity
podwieszane


Zastosowanie sufitów podwieszanych we współczesnym budownictwie jest coraz bardziej popularne. Głównym powodem takiego rozwiązania jest najczęściej chęć obniżenia wysokich pomieszczeń. Dzięki temu można oszczędzić m.in. na późniejszym ogrzewaniu. Spełniają również ważną funkcję akustyczną. Oprócz tego zastosowanie sufitów podwieszanych jest także formą różnych rozwiązań dekoracyjnych. Gdyż płyty  umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni sufitowej. Popularność sufitów podwieszanych stale rośnie, stąd klienci poszukują na rynku sprawdzonej marki, która spełni ich oczekiwania.


ARMSTRONG – światowy lider w produkcji sufitów podwieszanych.
Sufity firmy Armstrong to część potężnej korporacji Armstrong World Industries, która powstała w Stanach Zjednoczonych w drugiej połowie XIX wieku. Jest liderem światowym w produkcji i sprzedaży m.in. sufitów podwieszanych. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w branży budowlanej na świecie. Wielka tradycja, ogromne doświadczenie sprawiły, że ich produkty cieszą się stale rosnącym zaufaniem.

Bez wątpienia produkty firmy Armstrong są godne zaufania i spełnia wszystkie oczekiwania w wyżej wymienionych zastosowaniach. Główną zaletą jest niezwykle bogata oferta oparta o nowoczesne rozwiązania techniczne. Produkty firmy Armstrong wytworzone są z różnych rodzajów materiału - metalowe, mineralne, drewniane - o różnych kształtach i wymiarach. Zakres system zawieszenia Armstrong obejmuje pełną gamę sufitów. Obejmuje markowe sieci oraz szeroki zakres wydajność systemów, takich jak sejsmiczne systemy zawieszenia odporne na korozję. Produkty firmy Armstrong pozwalają projektantom wykorzystać materiały w różnych płaszczyznach i poziomach do tworzenia także tzw. sufitów pływających.

Produkty firmy Armstrong to również ekologia na bardzo wysokim poziomie. Jednym z głównych priorytetów jest recykling. Oferowane sufity podwieszane zawierają nawet do 70 procent surowców pochodzących z odzysku. Pod tym względem firma Armstrong jest liderem w swojej branży. W trosce o ochronę środowiska zmniejszono także zużycie wody, papieru oraz zredukowano emisję szkodliwych gazów. Dbałość o ochronę środowiska to również dowód na to, że firma Armstrong pieczołowicie dba o każdą dziedzinę, aby zyskać zaufanie klientów.
 

Zainteresowany?
zapraszamy do współpracy