Petralana
Wełna Mineralna Skalna
Nasza firma zajmuje się hurtową sprzedażą wysokiej jakości wełny mineralnej skalnej Petralana.
Fabryka wełny mineralnej skalnej powstała w 2014 roku. Produkcję  rozpoczęła jesienią 2015 roku, do zastosowań w budownictwie ogólnym, elewacjach zewnętrznych  wentylowanych i niewentylowanych , systemach garażowych, dachach płaskich, systemach podłogowych oraz przemysłowych.
 
 

Polski producent

Jest to pierwszy w stu procentach polski producent wełny mineralnej skalnej. W wielu mediach pojawiły się informacje, że firma posiada jedną z najnowocześniejszych fabryk wełny mineralnej w Europie. Dzięki temu Petralana w błyskawicznym tempie zdobywa coraz większy prestiż i odpowiednią reklamę.
 
Firma zainwestowała potężny kapitał w swój rozwój. Z dużą starannością przygotowała ofertę sprzedaży wełny mineralnej. W trosce o zdobycie zaufania klientów postawiła na wysoką jakość swoich produktów. Petralana to wieloletni projekt, co daje gwarancję, że oferowana wełna mineralna wkrótce stanie się liderem na polskim rynku.
 
W budownictwie ogólnym Petralana przygotowała produkty, które znajdą zastosowanie w: poddaszach użytkowych i nieużytkowych, stropodachach wentylowanych, sufitach podwieszanych, ścianach działowych, ścianach osłonowych o konstrukcji szkieletowej, podłogach na legarach, wypełnieniach w konstrukcjach szkieletowych. Wysokiej jakości są także płyty z wełny skalnej stosowane na zewnątrz i wewnątrz obiektów budowlanych do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej.
 
Dzięki zastosowaniu profesjonalnych procedur dotyczących całego łańcucha działań od produkcji do sprzedaży, firma Petralana uzyskała certyfikat ISO 9001. To cieszący się największym uznaniem na świecie, międzynarodowy standard dla Systemu Zarządzania Jakością. Jest to potwierdzenie, że Petralana dostosowała się do wymagań klientów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowany?
zapraszamy do współpracy