Kronospan
Płyty Drewnopochodne 

Zajmujemy się hurtową sprzedażą płyt drewnopochodnych firmy Kronospan.
W ofercie firmy jest szeroka gama płyt OSB, wiórowych, płyt szalunkowych, płyt wiórowo-cementowych i płyt MDF, które cieszą się dużym powodzeniem na rynku.

 

Światowy ekspert produktów drewnopochodnych

Kronospan – uznana na świecie marka w branży produkcji materiałów do wykańczania wnętrz oraz produktów drewnopochodnych. Od ponad stu lat poszukuje nowych rozwiązań technicznych i odznacza się niezwykle trafną analizą rynku budowlanego i oczekiwań klientów. Oferowane płyty drewnopochodne charkteryzują się wysoką możliwością przenoszenia obciążenia, dlatego bardzo często stosowane są w konstrukcjach nośnych budynków. Jednak Kronospan to nie tylko zastosowanie typowo budowlane. Oferowane płyty są na szeroką skalę wykorzystywane w przemyśle meblarskim, w produkcji opakowań, a nawet przemyśle motoryzacyjnym.
 
Dużą popularnością cieszą się płyty OSB Superfinish Eco, produkowane z zastosowaniem specjalnych klejów, żywic syntetycznych. Cechuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, posiada wysoką odporność na uderzenia, stanowi bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną.
 
W elementach konstrukcyjnych budynków dużym zainteresowaniem cieszą się płyty specjalne. W ofercie można uzyskać m.in. płyty zabezpieczone na powierzchni (jedno lub dwustronnie) specjalną powłoką na bazie cementu. To powoduje bardzo trwałą ochronę przeciwogniową. Powłoka jest dodatkowo zbrojona siatką z włókna szklanego, co zapewnia jej stabilność. Przy innych zastosowano metodę szlifowania i pokrycia specjalną folią celulozową. Dzięki temu płyta osiąga bardzo wysokie parametry szczelności na przepuszczalność powietrza i pary wodnej. Produkowane są również płyty z  podkładową folią celulozową oraz specjalną, perforowaną folią aluminiową (odbija promieniowanie cieplne do 95%).

Kronospan to również wiele nowinek technicznych, które stale są rozwijane. Często szybko stają się prawdziwym hitem na rynku budowlanym. Ze względu na niezwykle szeroką ofertę, różnych rozwiązań technicznych zachęcamy do kontaktu z Diamond Expert, w celu doboru właściwych produktów do oczekiwań klientów. Służymy fachową, opartą o doświadczeniu, pomocą w wyborze właściwego produktu. Posiadamy odpowiednie rozeznanie, które ułatwi dokonanie odpowiedniego zakupu.
 


 

Zainteresowany?
zapraszamy do współpracy