Elementy 0

Diamond Expert

0
Twój koszyk: 0 zł
Zaznacz stronę
Produkty

Wykonujesz ocieplenia budynków? Zobacz, gdzie kupować materiały

Do ocieplania budynków potrzeba dużej ilości profesjonalnych materiałów budowlanych. Chcesz kupować je w dobrej cenie i na korzystnych warunkach? Warto zapoznać się z ofertą internetowej hurtowni Diamond Expert – oferujemy duży wybór wełny mineralnej skalnej i szklanej oraz styroduru XPS. Znajdziesz u nas wyłącznie markowe produkty Petralana, Isoroc, Rotaflex, Zentyss. Proponujemy nie tylko bogaty asortyment, ale też sprawną realizację zamówień, a w cenie również merytoryczne wsparcie naszych doświadczonych doradców.

Zakupy materiałów budowlanych w hurtowni internetowej

Dynamiczny rozwój branży e-commerce obserwujemy w Polsce już od kilku lat. Z oczywistych względów szczególnie dużą popularnością zakupy w sieci cieszą się od około roku. Czas pandemii nie sprzyja odwiedzaniu stacjonarnych marketów, lecz dynamika prac budowlanych wcale nie maleje. Najlepszą alternatywą według wielu okazuje się kupowanie online. Jest to szybkie, wygodne, bezpieczne – sklepy takie jak nasz działają przez całą dobę, bez względu na wprowadzanie obostrzenia, dni świąteczne czy niedziele niehandlowe. Zakupy robisz, kiedy chcesz i gdzie chcesz, a potem czekasz na ich dostawę na wskazany adres.

Bogaty asortyment sklepu internetowego

Sklep internetowy nie ma ograniczonej powierzchni magazynowej czy ekspozycyjnej jak punkt stacjonarny. Nie musimy też płacić za jej wynajem czy utrzymanie pracowników etatowych. To sprawia, że asortyment jest bardzo rozbudowany, a ceny poszczególnych produktów zaskakująco niskie.

Diamond 2 Wykonujesz Ocieplenia Budynków Zobacz, Gdzie Kupować Materiały

Asortyment jest podzielony na kilka podkategorii – według typów materiałów, a także produkujących je firm, np. Petralana czy Isoroc. To pozwala na bardzo łatwe nawigowanie po markecie i dokonywanie dokładnie takich wyborów, jakie są najlepsze dla danej inwestycji. W razie potrzeby zawsze możesz skorzystać z konsultacji internetowych czy telefonicznych z naszymi konsultantami. Pewną pomocą przy podejmowaniu decyzji są opisy produktów, poradniki, wpisy na blogu lub w aktualnościach.

Konkurencyjne ceny

Wspomniane już działania internetowe pozwalają nam oferować atrakcyjne ceny poszczególnych produktów. Np. wełnę szklaną w rolce marki Rotaflex kupisz u nas już od 4,30 zł/m²! Oferujemy szybki czas dostawy, dzięki czemu klient nie musi martwić się dotrzymanie terminów prac.

Z naszych usług korzysta już wielu odbiorców – zaopatrujemy firmy produkcyjne, hurtownie, składy budowlane, deweloperów i inwestorów prywatnych. Dołącz do ich grona i zostań klientem Diamond Expert!

Polecane artykuły

 • Pers - ekspert higieny

  21 marca 2023

  Wełna mineralna 5 cm

  Wełna mineralna 5 cm to jeden z najczęściej stosowanych grubości materiałów izolacyjnych w budownictwie. Charakteryzuje się ona doskonałą izolacyjnością termiczną oraz akustyczną. Właściwości te sprawiają, że wełna mineralna jest wykorzystywana do izolacji dachów, ścian, podłóg oraz instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Wśród dostępnych grubości wełny mineralnej, 5 cm to rozmiar, który jest najczęściej wybierany. W poniższym […]

  Czytaj więcej
 • Pers - ekspert higieny

  20 marca 2023

  Wełna Mineralna – dlaczego warto wybrać?

  Wełna mineralna jest jednym z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych, które są wykorzystywane w budownictwie. Jest to materiał, który powstaje w wyniku przetwarzania minerałów, takich jak bazalt, diabaz, dolomit, piaskowiec czy wapień, wraz z dodatkiem innych składników, takich jak żywice, czy dodatki w postaci szkła lub metalu. Posiada wiele zalet, które sprawiają, że jest ona coraz częściej […]

  Czytaj więcej
 • Pers - ekspert higieny

  15 marca 2023

  Wełna mineralna do domu szkieletowego

  Wełna mineralna do domu szkieletowego. Dom szkieletowy to innowacyjne podejście do budowania domów, które cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i na całym świecie. Budowa domu szkieletowego polega na stworzeniu szkieletu konstrukcyjnego z drewna, który później wypełniany jest materiałem izolacyjnym, takim jak wełna mineralna. W ten sposób powstaje solidna i energooszczędna konstrukcja, która jest […]

  Czytaj więcej

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy najszybciej jak tylko się da!