Elementy 0

Diamond Expert

0
Twój koszyk: 0 zł
Zaznacz stronę
Produkty

O firmie

Tworząc Diamond Expert przyświecał nam jeden z głównych celów - pełna satysfakcja klienta.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie skutecznie realizować cel ekonomiczny naszej firmy. Jako autoryzowany partner markowych materiałów budowlanych dostarczamy tylko sprawdzone produkty pochodzące od renomowanych producentów.

Stawiamy na jakość!

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczone przez nas materiały były najwyższej jakości. Dlatego starannie selekcjonujemy rynkowy asortyment, odpowiednio dobierając ofertę, jednocześnie zachowując szeroki wybór produktów. Dodatkowo mamy świadomość, że niejednokrotnie cena odgrywa kluczową rolę, jeśli chodzi o finalizację zakupu, dlatego prócz sprawdzonych materiałów od ekspertów branży, nie zapominamy o utrzymaniu konkurencyjnych cen.

Gwarancja
Firma

Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej poznaliśmy potrzeby klientów. Poprzez nasze działania każdorazowo działamy w oparciu o realizację zgodną ze wszystkimi oczekiwaniami. Tym samym zapewniamy nie tylko wybór spośród bogatego asortymentu wysokiej jakości, ale dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie zamówienia.

Pozostajemy do dyspozycji, oferując rzetelne informacje dostarczane przez zespół naszych doświadczonych pracowników. Zakładamy, że każde, nawet najmniejsze zamówienie powinno być traktowane w sposób indywidualny. Dlatego, zaopatrujemy zarówno klientów hurtowych jak i klientów indywidualnych. Oferujemy współpracę składom budowlanym, producentów domów szkieletowych, sejfów, suszarni, domów drewnianych a także firmom wykonawczym. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu podejściu udaje nam się zadowalająco obsługiwać naszych kontrahentów.

Tylko sprawdzone materiały

W swojej ofercie dostarczamy wełnę mineralną, szklaną i kamienną. Dodatkowo proponujemy polistyren ekstrudowany XPS i styrodur. Warto zaznaczyć, że działamy na polskim rynku jako bezpośredni i przede wszystkim w pełni autoryzowany partner renomowanej rumuńskiej firmy Zentyss Bringing Comfort, specjalizującej się w produkcji polistyrenu ekstrudowanego XPS. Jesteśmy również bezpośrednim, autoryzowanym partnerem na rynek polski firmy Rotaflex

Tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować oryginalność dostarczanych produktów, jak i zachować ich wysoką jakość. Tę w szczególności doceniają nawet najbardziej wymagający klienci, od których otrzymuje pozytywne informacje zwrotne. Opinie naszych kontrahentów cieszą nas podwójnie. Nie tylko dlatego, że jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości materiały, ale również dlatego, że przykładając istotną wagę do obsługi zleceń, cieszymy się z ich oczekiwanego przez nas odbioru. Zadowolenie naszych klientów zawsze dostarcza nam satysfakcji.

Kask

Działamy szybko i profesjonalnie

Prosto od producenta

Zamówienie otrzymasz bezpośrednio z fabryki.

Wysoka jakość

Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów.

Terminowe dostawy

Czas realizacji ustalamy bezpośrednio u producenta.

Przystępne ceny

Zamawiając u nas towar otrzymujesz w przystępnej cenie.

Doświadczenie kluczem do sukcesu

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zostało przekute przez nas w skuteczną realizację kolejnych zamówień na terenie całej Polski. Wypracowane rozwiązania przynoszą efekt na każdym z etapów naszej działalności. Mając świadomość, że tylko satysfakcjonujące rozwiązania dostarczane naszym kontrahentom, pozwolą nam na dalsze kreowanie pozycji jednego z liderów branży, każde z zamówień realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Jednocześnie pamiętamy, że czas również odgrywa kluczową rolę w branży, dlatego oprócz kompleksowej obsługi, dostarczania wysokiej jakości materiałów i konkurencyjnej cenie, nie zapominamy o sprawnych kwestiach logistycznych.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Mapa
19581

Formularz do kontaktu