Elementy 0

Diamond Expert

0
Twój koszyk: 0 zł
Zaznacz stronę
Produkty

Oferta dla klientów detalicznych

Wykańczasz mieszkanie lub budujesz dom? Wolisz robić to we własnym zakresie? Potrzebujesz materiałów, ale interesują Cię zamówienia detaliczne? Nic prostszego!

W naszej ofercie dla klientów indywidualnych odnajdziesz się bez trudu! Mamy wszystko czego Ci trzeba! Jesteśmy hurtownią, ale nie musisz kupować w hurcie! Już dziś złóż u Nas zamówienie detaliczne!

Choć uwielbia Nas wiele firm i dużych przedsiębiorstw budowlanych, staramy się wychodzić naprzeciw również klientom indywidualnym. Rozumiemy, że nie każdy przy remoncie czy stawianiu domu korzysta z pomocy profesjonalnych budowlańców, bo woli robić to samemu. Takie sytuacje wymagają mniejszego nakładu materiałów – dla Nas to żaden problem! Nasza oferta dla klientów detalicznych to rozwiązanie dedykowane właśnie takim osobom.

Prosto od producenta

Zamówienie otrzymasz bezpośrednio z fabryki.

Wysoka jakość

Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów.

Terminowe dostawy

Czas realizacji ustalamy bezpośrednio u producenta.

Przystępne ceny

Zamawiając u nas towar otrzymujesz w przystępnej cenie.

6 (1)

Nie tylko w hurcie…

Posiadamy bogaty i obszerny wybór materiałów budowlanych, gdyż ich dystrybucją zajmujemy się od lat! Oznacza to, że bez zbędnych trudów i większych poszukiwań znajdziesz u Nas to, czego potrzebujesz do dalszego prowadzenia swoich prac! Choć jesteśmy hurtownią nie warto kojarzyć Nas tylko z zamówieniami hurtowymi. Chcąc zadowolić wszystkich klientów zachęcamy także do składania detalicznych zamówień paletowych!

Indywidualny nie oznacza gorszy!

Często w hurtowniach klienci indywidualni są pomijani. Ceny za produkty detaliczne potrafią być zawyżone, a czasem nawet wprost odmawia im się możliwości składania zamówień! Czy klient kupujący w detalu jest gorszy do firmy składającej hurtowe zamówienie? Oczywiście, że nie! W Naszej hurtowni dbamy o wszystkich! Każdy jeden klient jest dla Nas tak samo ważny bez względu na ilości i rodzaje materiałów, jakie chce zamówić. Dlatego jesteśmy otwarci również na składanie zamówień detalicznych, nawet tych najmniejszych! Nasza oferta dla klientów indywidualnych skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują zbyt mało konkretnego produktu, aby złożyć zamówienie hurtowe.

Cegla (1)

Nasze materiały dla każdego!

Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych i izolacyjnych z najwyższej półki! Dokładamy wszelkich starań, aby towary dostarczane Naszym klientom spełniały wysokie standardy jakości, bo wierzymy, że tylko wówczas będą należycie spełniały swoją rolę.

Oferujemy bogaty wybór materiałów budowlanych takich jak wełna mineralna skalna (w formie kamiennych płyt o różnych gęstościach i współczynnikach przewodzenia ciepła) i szklana (w rolkach o różnych gęstościach i współczynnikach przewodzenia ciepła).

Produkty oferowane przez naszą hurtownie służą do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej. To materiały niezbędne przy prowadzeniu działań przemysłu budowlanego. Są stosowane przy budowaniu budynków mieszkalnych, cywilnych i przemysłowych.

Materiały dobrej jakości to klucz do sukcesu! Mamy tego świadomość! Ze względu na nasze długie i bogate doświadczenie zdobywane poprzez pracę w branży budowlanej doskonale wiemy czego powinniśmy wymagać od naszych materiałów. To sekret naszej hurtowni!

W związku ze stawianiem jakości na pierwszym miejscu pragniemy, aby wszyscy klienci mogli mieć otwarty dostęp do dobrych i sprawdzonych produktów potrzebnych do prac budowlanych. To dlatego nie ograniczamy się tylko do obsługi zamówień hurtowych, a posiadamy także ofertę dla klientów detalicznych! Wierzymy, że każdy zasługuje, aby pracować na jak najlepszych materiałach! Dlatego nie ważne czy posiadasz dużą firmę i składasz duże zamówienia czy potrzebujesz niewielkiej ilości materiałów na prywatny użytek – z chęcią Cię obsłużymy!

Product2
19581

Formularz do kontaktu