Elementy 0

Diamond Expert

0
Twój koszyk: 0 zł
Zaznacz stronę
Produkty
Sufity podwieszane
19581

Skontaktuj się z nami  [cf7ic]

  Armstrong
  Durlum
  Hunter
  Eurocoustic Logo With Ecophon Tagline 2
  Knauf
  Heradising
  Punt Pruiszynski
  Rockfon
  Barwa
  Rigips
  Ecophon
  Owa
  Siniat

  Sufity podwieszane od kilku lat są niezwykle popularną metodą wykończenia wnętrz. Ich duża łatwość montażu pozwala na swobodne kształtowanie powierzchni zabudowy, a także realizację najodważniejszych aranżacji. Szeroka gama produktów dostępnych w naszym sklepie umożliwia dostosowanie systemowego rozwiązania w zależności od wymagań stawianych danemu typowi pomieszczenia, a także warunków, które w nim panują.

  Sufity podwieszane – jaką płytę wybrać?

  Aby stworzyć wytrzymałą konstrukcję sufitu podwieszanego, musimy wybrać do jego wykonania sprawdzone materiały. Wszystkie materiały, jakie znajdują się w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Każdy z nich pochodzi bezpośrednio od producenta, który gwarantuje użycie najlepszej jakości komponentów podczas produkcji. Asortyment, jaki znajdziemy w tej kategorii to płyty przeznaczone specjalnie do zabudowania stropu. Wśród nich znajdziemy płyty gipsowo-kartonowe, płyty z wełny drzewnej czy płyty z wełny mineralnej. Dzięki szerokiemu doborowi produktów, każdy znajdzie tu płyty dopasowane do swojego wnętrza. Do miejsc narażonych na wilgoć, takich jak łazienki czy kuchnie, polecamy wybrać płyty wodoodporne, które nie są wrażliwe na wilgoć. 

  Podwieszane sufity – wielofunkcyjne rozwiązanie dla każdego!

  Największą zaletą sufitów podwieszanych jest ich wielofunkcyjność. Umożliwiają nam one ukrycie wszelkich instalacji oraz elementów konstrukcji budynku, które znajdują się pod powierzchnią stropu. W naszej ofercie znajdziemy wiele akcesoriów montażowych, które pozwalają na montaż sufitu na dowolnej wysokości – dopasowanej do indywidualnych założeń każdego projektu. Co więcej, podwieszane sufity umożliwiają także ciekawe umieszczenie dodatkowego oświetlenia. Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie? Wełna mineralna skalna czy wełna mineralna szklana – to wszystko na wyciągnięcie Twojej ręki!

  To jednak nie wszystko. Podwieszane sufity są również tam, gdzie wymagane są elementy bezpieczeństwa pożarowego. Zapewniają one bowiem zabezpieczenie przeciwpożarowe nie tylko konstrukcji, ale i instalacji znajdujących się pomiędzy stropem a powierzchnią wykończenia. Nowoczesne sufity podwieszane chronią także pomieszczenie oraz osoby znajdujące się w nim przed pożarem spowodowanym instalacjami.

  Sufity podwieszane cena

  Ceny poszczególnych płyt sufitowych różnią się od siebie w zależności od kilku istotnych czynników. Przede wszystkim będzie to grubość płyt, waga oraz ich właściwości akustyczne. Niemałe znaczenie ma także rodzaj płyty, którą wybieramy. W naszym sklepie znajdziemy wyłącznie najlepszej jakości płyty wykonane z najlepszych komponentów.

  Masz pytania ?

  Skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób – telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.