Elementy 0

Diamond Expert

0
Twój koszyk: 0 zł
Zaznacz stronę
Produkty

Oferta dla klientów hurtowych

Nasza firma jest dystrybutorem nowoczesnych i ekologicznych materiałów izolacyjnych, w tym wełny skalnej, szklanej czy polistyrenu ekstrudowanego XPS- styroduru.

Dostarczamy dla

FIRM PRODUKCYJNYCH

Zaopatrujemy

HURTOWNIE

Obsługujemy

SKŁADY BUDOWLANE

Realizujemy

INWESTYCJE

Dystrybucja materiałów do izolacji termicznej i akustycznej  ma na celu zapewnienie efektywności energetycznej budynków. Izolacja akustyczna i termiczna jest stosowana najczęściej w przypadku dachów płaskich, ścian zewnętrznych i wewnętrznych ocieplanych w systemie ETICS, poddaszy użytkowych, nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, sufitów podwieszanych czy ścian działowych. Nasze materiały doskonale sprawdzą się także przy wypełnianiu konstrukcji szkieletowych, w tym elewacyjnych i domów drewnianych. Produkty tego rodzaju zainteresują także osoby, które zajmują się produkcją sejfów i suszarni.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wysokojakościowe produkty w przystępnych cenach. Nasze działanie opiera się na zasadzie “drop-delivery”, co oznacza, że towar jest dostarczany do klienta bezpośrednio od producenta. Zapewniamy najniższe ceny zarówno dla odbiorców indywidualnych, jaki i dla firm, realizując zamówienia na terenie całego kraju.

Dachyplaskie (1)

Prosto od producenta

Zamówienie otrzymasz bezpośrednio z fabryki.

Wysoka jakość

Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów.

Terminowe dostawy

Czas realizacji ustalamy bezpośrednio u producenta.

Przystępne ceny

Zamawiając u nas towar otrzymujesz w przystępnej cenie.

Zadzwoń jeśli
masz pytania

+48 535 632 671

Wełna Mineralna Hurt

Długa droga, którą przeszliśmy sprawia, że jesteśmy w stanie zrozumieć oczekiwania i potrzeby zarówno niewielkich firm, jak i międzynarodowych koncernów. Jesteśmy otwarci na współpracę. Naszym celem jest zapewnienie firmom instalacyjnym solidnego i rzetelnego partnera w zakresie zaopatrzenia w materiały izolacyjne, które są wyceniane indywidualnie. Od konkurencji odróżnia nas bogaty asortyment produktów oraz orientacja na klienta i sprostanie jego potrzebom. Szeroka gama dostępnych towarów powoduje, że zaopatrują się u nas profesjonaliści. Nasza oferta dla klientów hurtowych obejmuje najlepsze marki na polskim rynku i stanowi idealne rozwiązanie dla dużych inwestycji. Z izolacji, dostępnych w ofercie hurtowej, korzystają wykonawcy budowlani, inwestorzy oraz składy budowlane.

Oferowane przez nas materiały pochodzą od znanych i cenionych producentów, a to jest gwarancją jakości i łatwości montażu. Z racji tego, że produkty najlepszej jakości cieszą się nie tylko zainteresowaniem klientów hurtowych, naszą ofertę kierujemy także do klientów indywidualnych. Zaopatrujemy także składy budowlane, firmy wykonawcze a także producentów sejfów, suszarni, domów szkieletowych i nie tylko.

Wełna wysokiej jakości!

Gwarantujemy Państwu oszczędność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, analizom cen produktów i profesjonalizmowi w realizacji zamówień nasza oferta hurtowa jest idealnie dobrana do Państwa potrzeb. Zróżnicowanie parametrów oraz cech użytkowych oferowanych przez nas materiałów pozwala na wybór tego, który będzie przystosowany do konkretnej instalacji bądź konstrukcji. Pozytywne opinie naszych klientów to potwierdzenie, że oferowane produkty stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy.

Jaką wełnę wybrać?

Fachowa obsługa i doradztwo w doborze odpowiedniego produktu są dla nas najwyższym priorytetem. Nasi wysoko wykwalifikowani doradcy z wieloletnim doświadczeniem służą pomocą w podjęciu decyzji o zakupie odpowiednich materiałów, dopasowanych do konkretnego typu budynku. Cenimy sobie dobre relacje z klientami, dlatego też stawiamy na szybki i sprawny kontakt osobisty, telefoniczny i za pośrednictwem Internetu. Obsługa naszej firmy zapewnia porady techniczne, wycenę i dobór materiałów oraz wysyłkę we wskazane miejsce.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych naszą ofertą dla klientów hurtowych, zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź mailowego w kwestiach technicznych, handlowych oraz logistycznych. Chętnie udzielimy informacji w tematyce dostępnych materiałów oraz pomożemy w doborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

7 (1)
19581

Formularz do kontaktu