Elementy 0

Diamond Expert

0
Twój koszyk: 0 zł
Zaznacz stronę
Produkty

Wełna Petralana doskonale sprawdza się jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa. Płyty PETRALANA to szeroka gama produktów o właściwościach odpowiednich do różnych zastosowań, takich jak: ocieplenie stropu wełną mineralną, ocieplenie poddasza, ocieplenie akustyczne ścian działowych, ocieplenie elewacji oraz ocieplenie stropodachu czy ocieplenie stropu betonowego.

Przeczytaj ten poradnik, aby dowiedzieć się, jaką włókninę wybrać do ocieplenia i wentylacji ścian zewnętrznych.

Proces produkcji wełny kamiennej PETRALANA oparty jest na nowoczesnych szlakach technicznych. Stosowane rozwiązania opracowane są zgodnie ze światowymi standardami produkcji wełny mineralnej i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Naturalne surowce wykorzystywane w procesie produkcji przechodzą ścisłą kontrolę jakości w laboratoriach firmy.

Zobacz więcej o: Wełna Mineralna Skalna

Gdzie kupić wełna Petralana?

Petralana to znana polska marka. Tworzy takie materiały jak wełna mineralna. Zalecana jest również wełna mineralna szklana lub wełna mineralna kamienna. Czasy dostawy są krótkie – po dniu lub dwóch takie materiały dostarczane są pod wskazany adres. Są bezpiecznie zapakowane dla każdego, kto musi ocieplić dach, zainstalować ogrzewanie podłogowe lub ogrzać cały dom. Gwarancja niskiej ceny, doskonałego uszczelnienia i długotrwałego użytkowania.

Jak zamówić wełna petralana?

Petralana jest dostępna w sklepach Diamond Expert. Wełna mineralna jest produktem niezwykle mocnym i trwałym. Wełna ta zapewnia stosunkowo wysoką izolację akustyczną i cieplną. Do jego właściwości należy również odporność chemiczna. Wynika to z naturalnego składu, który charakteryzuje się tym, że nie wchodzi w reakcję z innymi materiałami budowlanymi. Jest niepalny i łatwy w użyciu. Chociaż jest odporny na wilgoć, nadal jest przepuszczalny, więc w budynku nie mogą rozwijać się grzyby ani pleśń.